Čo je Body Wraps Slim?

Body wraps SLIM je telový zábal, ktorý napomáha k zoštíhleniu postavy a spevneniu pokožky. Už po prvej kúre garantujeme úbytok 5-30 cm v celkovom obvode tela (merané na 9 miestach). Tento úbytok je spôsobený stimuláciou lymfatického systému - odplavením vody obsahujúcej toxíny. S novou zmesou už vieme bojovať aj proti tukom. Klinicky testované!!

Garantujeme úbytok min. 5 cm INAK ZÁBAL NEPLATÍŠ! 

Podmienky:

  •  Minimálne rok som neabsolvovala BW, ani iný detoxikačný zábal či kúru napr. lymfodrenáž.
  •  Moje BMI je vyššie ako 25.
  •  Nemám zdravotné problémy so štítnou žľazou ani iné hormonálne poruchy.
  •  K reklamácií dochádza po meraní a to v deň zábalu.
  •  Táto služba sa vzťahuje na prvý wrap v kúre.

Aké sú výhody BW slim?

Zabraňuje tvorbe nových tukových buniek.
Znižuje hromadenie lipidov v tukových bunkách.
Stimuluje úbytok tuku.
Vedú k výraznému zmenšeniu objemu brucha.
Reminelizácia a očista pokožky.
Hydratácia pokožky.

PRE NAJLEPŠIE VÝSLEDKY V BOJI S TUKMI ODPORÚČAME ZOPAKOVAŤ KÚRU 3 - 10 KRÁT.

Ku každému BW slim dostanete BW tea ako darček

Potlačuje duševnú a telesnú únavu.
Napomáha vylučovaniu prebytočnej vody z organizmu.
Prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti.

Tento čajík je možné si zakúpiť aj samostatne.

Ako to prebieha?

PRED WRAPOM: V ten deň sa nekrémovať, 2 hodiny pred začiatkom nejesť a nepiť kávu, v ten deň nešportovať. Dobre je pred tým sa osprchovať a urobiť si nemastný peeling.
V SALÓNE: Jedna kúra trvá cca 90 min. Najprv vám spravím povzbudzujúci čaj a vysvetlím ako bude procedúra prebiehať, potom si vás premeriam na deviatich miestach a vaše miery si zaznačíme. Vysvetlím vám správne dýchanie a prejdeme na krátku masáž na uvoľnenie lymfatických uzlín. Potom vás zabalím do špeciálnych bandáží namočených v zmesi a nasleduje 15 - 30 minút cvičenia a ďalších 30 - 45 min oddychu. Na záver vás premeriam a porovnáme výsledky. PO WRAPE: 24 hodín sa nesprchovať, vypiť 2-3 litre tekutín za deň a každý deň piť BW tea 3 x denne pred jedlom. Ďalej sa odporúča nepiť alkohol, nefajčiť a dodržiavať zdravý životný štýl. Kúru je vhodné zopakovať za 7-10 dní.

Body Wraps Anticellulite

Body Wraps Anticellulite je metóda, ktorá prispieva  ku zmierneniu nepeknej pomarančovej kože – celulitíde. Výsledky klientiek môžete vidieť nižšie na obrázku. Táto metóda je neinvazívna – bez ihiel a vpichov.

Výhody:

BW: Bandážovanie jemne stimulujeme lymfatický systém, ten v tele zrovná hladinu vody a zbavuje telo škodlivých toxínov.

Geniálne skombinované zložky NOVEJ zmesi Body Wraps ANTICELLULITE sa vzájomne podporujú a vedecky dokázali tieto účinky:

  • Podporujú odbúravanie tukov
  • Redukujú prenikanie tukov do podkožia
  • Zmierňujú celulitídu

Výhody zmesi sú tiež:

  • Remineralizácia a očista pokožky

Špeciálna proticelulitídna masáž: problémové miesto prekrví a tím urýchli látkovú premenu a celulitídy sa zbavíte rýchlejšie.

Cenník zábalov

  1. kúra BW                              58 €

Cenník Permanentky

   3 x kúra                                     154 €

  6 x kúra                                      269 €

 10 x kúra                                     416 €

MADEROTERAPIA

Maderoterapia (terapia drevom) je masážna technika, respektive uplatňovanie dreva na terapeutické a estetické účely, ktorá pochádza z Kolumbie. Založená je na použití anatomických prvkov vyrobených z dreva, čo predstavuje 100% prírodnú terapiu bez alergických reakcií kože.

Pri odstránení celulitídy je veľmi dôležitá stimulácia lymfatického systému, na ktoré práve slúžia drevené prvky. Pomocou rytmických pohybov valčekov sa masíruje prietok lymfy, naštartuje sa metabolizmus a práve vďaka tomu sa z tela vylučujú tukové vrstvy, toxíny a škodlivé látky, ktoré si inak telo ukladá do zásob a to je tá povestná pomarančová kôra. 

Prvé výsledky sú viditeľné už po 5.-6. procedúrach, avšak je to veľmi individuálne a závisí to od stupňa celulitídy.  Odporúčaná kúra je najmenej 10 sedení.  Čas jednej masáže sa pohybuje od 45-55 minút. V tomto čase je dobré sa zamerať na najproblémovejšie partie.

Dôležitá je pravidelnosť, masáž by sa mala vykonávať každý deň, alebo dva dni za sebou s prestávkou jedného dňa. Všetko sa to odvíja od citlivosti pokožky.

CENNÍK:

1 sedenie                      25€

5 sedení                       115€

10 sedení                     200€

Cukrový nástrek

Je to samoopaľovací nástrek, pričom farbivo sa získava z cukrovej trstiny a preto nemá takmer žiadne kontraindikácie, je vhodný dokonca aj pre tehotné alebo dojčiace ženy. Aplikácia je rýchla a pohodlná, krásne opálenie získate už za cca 15 min. Dôležitým krokom je telo dokonale pripraviť doma na aplikáciu, potom nástrek vydrží 8-14 dní. Vymýva sa pravidelne a preto nespôsobuje neprirodzené fľaky.

PRED NÁSTREKOM:

– večer pred nástrekom je potrebné urobiť si dôkladný telový peeling (nemastný), nezabudnite na tvár, oblasť medzi prstami aj všetky záhyby (Ak sa zle vypeelingujete, môžu sa pri blednutí objaviť fľaky)

– v deň nástreku sa nekrémujte ani nepoužívajte antiperspiranty a parfúmy, telo musí byť dôkladne čisté

– v deň nástreku by sa nemali robiť žiadne iné tvárové alebo telové ošetrenia

– na nástrek treba prísť vo voľnejšom, tmavom oblečení. Samotný nástrek nepúšťa farbu, ale rovno po aplikácí sa môže farba otlačiť aj na odevy. Striekanie prebieha buď v plavkách, spodnom prádle alebo na úplne obnažené telo, výber je na vás. (taktiež odporúčam zvoliť tmavé staršie prádlo – farba sa z oblečenia dá vyprať, nevoľte čipku a hodváb)

 

 

Cenník:

Nástrek              25€

PO NÁSTREKU:

– Tmavnuie pokožky zastavíte vodou, preto je potrebné dodržať čas pôsobenia nástreku a to 6-8h a potom sa osprchovať. (Rapid nástrek 3-4h) Pri sprchovaní už nepoužívajte peeling, spôsobili by ste si fľaky.

– Pozor!!! Pri pôsobení nástreku si nemôžte umyť ruky, zastavili by ste si tak hnednutie na nich! Taktiež pozor na dážď alebo slzy, každé namočenie by vám spôsobilo fľaky, všetko však iba kým nástrek pôsobí. Po osprchovaní sa môžte dokonca kúpať v bazéne aj opaľovať sa, keďže nástrek nepôsobí ako bariéra pre slnko, preto je možné ho využiť aj ako základ na prvé dni dovolenky.

– Po nástreku je vhodné sa pravidelne natierať a hydratovať pokožku pre dlhšie udržanie opálenia. Nástrek môžete pravideľne opakovať.